O NÁS

Luxusné apartmány v lone prírody

CHATA ALANDA

Jedinečné miesto, kde sa spája oddych s dobrou lyžovačkou, turistikou, relaxom, jogou

Chata Alanda je situovaná v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny, na území chránenej krajinnej oblasti Veľká Fatra. Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štyroch luxusných apartmánoch zariadených v škandinávskom štýle. Skvelá lokalita uprostred lesov a priamo na zjazdovke známeho lyžiarskeho svahu Ski Park Ružomberok je zárukou nezabudnuteľných zážitkov. Či už hľadáte horskú turistiku, či cyklistiku, či zimné športy, či oddych a relax v luxusnom prostredí. U nás si na svoje príde každý. Chata disponuje malou miestnosťou, ktorá je vhodná na cvičenie jogy, prípadne pracovné mítingy.

Apartmán 1 a 2 pre 3 – 4 osoby sú zariadené manželskou posteľou a pohodlnou rozkladacou pohovkou. Každý disponuje kompletne zariadenou kuchyňou s varnou doskou, rýchlovarnou konvicou a chladničkou. TV a Wifi sú samozrejmosťou. V apartmánoch sú priestranné balkóny s výhľadom na nádhernú scenériu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

Apartmány 3 a 4 pre 5-6 osôb sú väčšie apartmány s kuchyňou, kúpelňou a spálňou. Kuchyňa je kompletne zariadená. Nachádza sa v nej aj pohodlná rozkladacia pohovka. Spálňa je vybavená priestrannou manželskou posteľou, poschodovou posteľou a šatníkom. Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom, toaletou a WC. Každá z izieb má priestranný balkón, ktorý sa pri dlhých letných večeroch určite hodí.

Alanda je ideálna voľba pre prepracovaných managerov a pre všetkých, ktorí túžia oddýchnuť a zrelaxovať. V zime sa mení na ideálne miesto pre lyžiarov a v lete na oázu pre turistov a cyklistov.

Vyberte si luxusné ubytovanie priamo v horách na svahu.
Neváhajte nám napísať na info@alanda.sk.
Tešíme sa na Vašu návštevu.