NEZABUDNUTEĽNÝ VÍKEND – kurz varenia s Alenku a joga s Deni

TÉMA: JAR NA TANIERI

Poďte s nami prežiť víkend, na ktorý sa nezabúda.

Víkend, ktorý v dnešnej uponáhľanej dobe prinesie do vášho života kľud a pohodu na dlhý čas.

Víkend, ktorý obohatí vaše kuchárske schopnosti a už nikdy nebudete tápať v kuchyni a premýšľať, čo si dáte na raňajky, obed, večeru v jarnom období.

Víkend, ktorý si vaše odpočinuté telo a spomalené myšlienky budú chcieť zopakovať.

Víkend, ktorý bude len váš.

Víkend, ktorý prinesie do vášho života celkom nové zážitky a spoznáte nových ľudí.

Tiež si teraz hovoríte, že na to nemáte čas? Že si to nemôžete dovoliť? Tajomstvo je totiž v tom, že čím sme bližšie k prírode a sami so sebou, tým viac sa dostávame sami k sebek svojim túžbam, k svojim potrebám, k svojej autenticite a svojmu vlastnému ja. V takomto naladení sa stres a problémy každodenného života znášajú oveľa radostnejšie a ľahšie. Ďalším veľkým benefitom je, že keď sa správnou stravou naladíme na prírodu a sami na seba, vieme do značnej miery ovplyvniť aj svoj zdravotný stav. A nič nie je viac ako zdravé telo. Veď nie nadarmo sa hovorí, že v zdravom tele zdravý duch.

Čo vás čaká:

Spoločné varenie spojené s prednáškou. Budeme sa rozprávať najmä o tom, čo si naše telá v jarnom období najviac pýtajú. Budeme vychádzať z teórie 5 -tich elementov. Variť budeme spoločne s Alenou Dudášovou. Alena sa venuje výžive podľa 5-tich elementov celým svojim srdcom, začala pred viac ako desiatimi rokmi, neskôr si rozšírila vzdelanie o dvojročné štúdium, aby viac pochopila tajomstvá ukryté na tanieri. To, čo jeme ovplyvňuje nie len to, ako vyzeráme, ale aj to, ako premýšľame a ako sa cítime. Možno ste ani netušili, že jedlom vyživujete aj svoju dušu. A aspekt duše v jarnom období je veľmi dôležitý. Jar reprezentujú v našom tele orgány pečene a žlčníka. Pečeň si môžete predstaviť ako malú továreň v našom tele a na víkende sa budeme rozprávať o tom, čo naša pečeň nemá rada a naopak, čím ju podporíme a zharmonizujeme. Povieme si pár tajomstiev o detoxikácii pečene. Tú netreba zanedbávať, pretože pečeň má na starosti v našom tele spriechodňovanie – na úrovni krvi a tekutín, ale aj na úrovni emočnej. Tá je v našom západnom svete často opomínaná. Na čínskej medicíne je úžasne to, že človeka vníma komplexne – telo, myseľ a duša. A tie by mali fungovať v rovnováhe. Keď to tak nie je, prídu na rad rôzne choroby alebo psychické problémy. Viac o Alene Dudášovej si môžete prečítať na jej stránkach.

www.alenadudasova.sk.

Rôzne druhy jogy bude s nami zdieľať skvelá lektorky jogy Deni. Deni má bohaté skúsenosti a rada sa učí od najlepších. Ako vyskúšala prvú hodinu jogy, začala ju sprevádzať celým doterajším životom. Joga ju učí flexibilnej mysli, vnútornému pokoju a vďačnosti. Najradšej zo všetkého zdieľa múdrosti a svoje vedomosti medzi ostatnými. V Banskej Bystrici otvorila známe jogové štúdio Joga srdcom, ktoré má momentálne kvôli priestorom malú odluku. Medzitým sa však venuje pobytom ako na Slovensku, tak po svete.

Viac info nájdete na jej stránkach.

www.deniyoga.sk

Poďme si teda v skratke zhrnúť, na čo sa môžete tešiť:

  • Na spoločné cvičenie ráno a večer s Deni
  • Na spoločné varenie
  • Prednášky o zdravej strave, jari a orgánoch pečene a žlčníka
  • Možnosť diagnostiky podľa 5-elementov
  • Spoločné prechádzky v krásnom prostredí Hrabova
  • Nezanedbateľné je aj luxusné ubytovanie v apartmánoch na celkom novučkej chate Alanda s krásnym výhľadom

V prípade záujmu o komlexnú diagnostiku je možnosť predĺžiť si pobyt na chate Alanda zadarmo a v pondelok vám bude k dispozícii Alena Dudášová so svojim poradenstvom. Diagnostika je mimoriadne vhodná pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť a pochopiť svoj zdravotný stav podľa princípov čínskej medicíny, ktorá sa aj u nás na Slovensku teší čoraz väčšej obľube.

Ak nerozumiete sebe a potrebujete sa na seba viac naladiť, ak vás trápia zdravotné problémy neváhajte využiť možnosť diagnostiky v krásnom prostredí.

Hrabovo chata Alanda 

Dátum a čas: 15.5. – 17.5.2020

Cena víkendu: 149eur/ osoba.

Čo je zahrnuté v cene kurzu