Kurz hormonálna rovnováha

Workshop:    Hormonálnarovnováha – joga a strava
Termín:           20.11.2018

Miesto:            Dolná 9, B. Bystrica, štúdio Alishaba a reštaurácia Alanda
Cena:              65 €

Stretli sme sa, zhodli sme sa a vymysleli sme celkom novučký spoločný projekt s názvom Hormonálna rovnováha – joga a strava. Na čom sme sa zhodli? Že rovnováha hormónov v tele je veľmi dôležitá. Ovplyvňuje nie len náš zdravotný stav, ale aj psychiku a emócie. Našu radosť zo života, sexualitu, emočný svet a vzťahy. Ovplyvňuje tiež našu odolnosť voči stresu – keď sme v rovnováhe sme oveľa odolnejší, vieme sa realizovať , kráčať vpred a často nájdeme svoje životné poslanie. Keď sú naše hormóny v nerovnováhe často máme problém otehotnieť, máme problém so sebavedomím, zdravotné problémy na rôznych úrovniach a v pracovnej oblasti sa nevieme zaradiť. Niekedy stačia malé zmeny v dennom režime a začneme sa cítiť celkom inak.

Čo sme pre vás pripravili:
Deň plný praktických odporúčaní, ktoré môžete zaradiť do každodenného života.

Budeme vychádzať z techník jogovej terapie a naučíme vás niekoľko výborných receptov, ktorými telo vyživíte a posilnite. Joganásučípoznávaťsamýchseba, obraciapozornosť do nášhovnútra a týmpomáhapochopiťajpríčinyochorení. Tentoworkshopbudezameraný na vysvetlenieprístupujogovejterapie k nášmutelu a mysli a spôsobom ich harmonizácie. Prakticky si precvičímepárasán (jogovýchpozícií), techníkdýchaniaakoajrelaxačných a mentálnychtechník na dosiahnutiehormonálnejrovnováhy.

Nie je potrebnémaťžiadnepoznatky s jogou – workshopbudezamerný na Vašuosobnúskúsenosť, precíteníspojeniatela a mysle – čonavodzujestavhlbokejvnútornejharmónie.

Pri strave budeme vychádzať z teórie 5-tich elementov, ktorá sa teší  čoraz väčšej obľube pre jej účinky. Je to strava harmonizujúca naše telo na hlbokých úrovniach. Pripravili sme pre vás kombináciu niekoľkých potravín, ktoré priamo pôsobia na náš hormonálny systém. Keď sa naučíte tieto potraviny zaradiť do denného jedálnička účinky môžete pocítiť už veľmi rýchlo. Tiež sme zaradili potraviny na úpravu menštruačného cyklu u žien a podporu mužskej sily pre mužov. Nenadarmo sa hovorí, že v kuchyni sa môžu diať zázraky, keď vieme ako na to. Dostanete tipy, ktorým potravinám je fajn sa radšej vyhnúť  pre ich oslabovanie a naopak, ktoré jesť čo najčastejšie. Po príjemne strávenom čase pri jogovej terapii v štúdiu Alishaba sa presunieme do reštaurácie Alanda, kde nás čaká:

  • Ako prvé sa naučíme pripraviť si výživnú kašu na raňajky, ktorú samozrejme po príjemnej únave aj zjeme
  • Povieme si niečo z teórie 5-tich elementov – ktoré orgány potrebujeme posilňovať, aby sme sa cítili plní sily čím najdlhšie. Aké sú tendencie pri oslabení týchto orgánov a a následne si ukážeme jeden konkrétny recept, aby sme vniesli teóriu do praxe. Sami uvidíte, že to nie je žiadna veda. Jedlo je v cene kurzu. Bude ľahké, aby sme vládali v popoludňajšom programe, zároveň však chutné a posilňujúce.
  • Rovnako každý účastník bude mať informáciu podľa svojho dátumu narodenie o tom, ktorý element má najslabší a potrebuje ho posilňovať počas života.

PROGRAM:

9:00 – 9:30      úvod, zoznámenieinterakciou
9:30 -10:30     jogováterapia (psychohygiena, asány + práca s dychom)
10:30-13:30    varenia v Alandespojené s prednáškou a diagnostikou

13:30-14:30    jogaNidra – relaxačnétechnikynaharmonizáciu
14:30-15:30    jogováterapia (asány + práca s dychom)

PRIHLASOVANIE:

Počet miest je limitovaný a prihlásenie je možné len do 27.07.2018. Prosíme Vás o prihlásenie na FORMULÁROM NIŽŠIE  alebo 0907 838 345. Následne od nás obdržíte e-mail s organizačnými informáciami a údajmi pre platbu. Prihlášky zaraďujeme až po uhradení zálohy (poradie prihlášok podľa termínu úhrady).

OSUDOVÉ STRETNUTIE:

Keď sme sa prvý krát stretli, bolo to úžasné. Stretnutie dvoch žien, ktoré mali to šťastie spoznať svoje životné poslanie! Dvoch žien, ktoré mali aj dostatoko dvahy opustit zabehnuté štruktúry, aby mohli toto poslanie naplňať. Hneď sme cítili, že naša túžba pomáhať ľuďom je rovnaká a naše cesty (stravovanie a klasická joga) sa ideálne dopľňajú. Potom už to bol len krok k realizácii spoločného seminára.

PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ

 

KURZ HORMONÁLNA ROVNOVÁHA