Výživná strava pre dobrú náladu

Premýšľali ste niekedy nad tým ako súvisí jedlo a dobrý spánok?

Spájali ste niekedy trávenie jedla s trávením emócií?

Chcete poznať súvislosti – výživa, sebavedomie a myšlienky?

Napadlo vás niekedy prečo niektorí ľudia dokážu ľahko uskutočňovať svoje sny a plány a iní ostanú iba pri prázdnych slovách?

Múdrosti východných zdrojov sú pre mňa fascinujúce v tom, že vnímajú človeka ako jeden celok. Keď telo, myseľ a duša človeka fungujú v rovnováhe človek je vyrovnaný, spokojný, nemá problém riešiť problémy každodenného života. Naše trápenie, radosť, myslenie veľmi súvisia s fungovaním našich vnútorných orgánov. Ich vitalita je odrazom nášho štýlu života – ako sa stravujeme, ako oddychujem, koľko sa hýbeme. Terapeuti ČM sa zhodujú na tom, že strava je 80% úspechu. Zmenou stravovania dokážeme vo svojom živote zmeniť veľa.

Na tomto kurze budem čerpať najmä zo svojich vlastných skúsenosti. Povieme si veľa zaujímavosti z klasickej čínskej medicíny, ktoré sú staré niekoľko tisíc rokov, napriek tomu sú stále aktuálne.

Pre koho je minikurz vhodný:

  • Pre všetkých, ktorým ich psychické zdravie nie je ľahostajné.
  • Pre všetkých, ktorí si chcú zlepšiť vzťahy s ostatnými. Kurz vám pomôže pochopiť prečo s niektorými ľuďmi nedokážete vyjsť, nech robíte čokoľvek a naopak, prečo vám je niekto sympatický už od prvého stretnutia.
  • Pre všetkých, ktorých zaujíma vlastný emočný a myšlienkový svet. Múdri ľudia hovoria, že buď máme svoje emócie pod kontrolou alebo nám dokážu riadiť život. A jednať v živote z pozície strachu nie je nič príjemné.

Ako bude minikurz prebiehať:

  • Na úvod si niečo povieme o vzájomných súvislostiach – 5 elementov, 5 jinových orgánov, 5 spirituálnych esencií. Pochopením týchto súvislosti budete mať jasnejšie v tom ako funguje naše telo v emočnom svete, pochopíte prečo cítite strach viac ako iní, aj to prečo vás radosť obchádza a nedokážete počuť vlastnú intuíciu. Všetko majú na svedomí oslabenia našich orgánov. Povieme si, ktoré to sú a ako ich dokážeme správnou stravou harmonizovať.
  • Druhá časť kurzu bude praktická. Budeme sa rozprávať o potravinách a receptoch, ktoré pomáhajú vyladiť emočno-mentálny svet.
  • Odnesiete si aj 14 dňový jedálniček s vypracovanými receptami a nákupným zoznamom.

V cene kurzu teória, zoznam potravín a korenín, jedálniček na dobrú náladu na 14dní s kompletnými receptami.

 

Z vlastnej skúsenosti môžem len potvrdiť, že životom sa s takýmito vedomosťami kráča ľahšie. Po kurze budete mať oveľa jasnejšie sami v sebe, oveľa lepšie pochopíte ostatných členov rodiny, budete vedieť identifikovať vlastné disharmónie a v rukách budete mať nástroj na harmonizáciu. Osobne sa na tento minikurz veľmi teším. Počet miest je obmedzený na 6. Ak vás to zaujalo prihláste sa prosím čím najskôr na email info@alanda.sk

Kurzom doprevádza Alena Dudášová

Volám sa Alena Dudášová, môžem vám ponúknuť moje skúsenosti a odborné znalosti v širokom spektre štýlov stravovania – múdrosť východných zdrojov tradičnej čínskej medicíny a ajurvédy, západnú dietetiku, odbornosť pri príprave chutných a ľahkých jedál, odbornosť pri výbere potravín. Pred rokom som otvorila reštauráciu Alanda, kde som zúžitkovala moje takmer 20ročné skúsenosti. Pri svojej práci preferujem celostný prístup – telo, duša a myseľ by mali byť v rovnováhe.

V roku 2017 som ako prvá na Slovensku ukončila certifikovaný koučovací výcvik unikátnou metódou The Work. Terapia touto metódou veľmi rýchlo pomáha zorientovať sa vo vlastnom myšlienkovom svete.

Cena minikurzu so zoznamom potravín a vypracovaným jedálničkom na 14 dní: 49 EUR začíname 3.9.2019 o 17:00hod

V prípade, že vás to zaujalo prihlasujte sa prosím na email info@alanda.sk, alebo osobne u nás v reštaurácii. Pre potvrdenie miesta je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30eur. Počet miest a kurze je obmedzený.